همه دسته بندی ها

مشخصات محصولات

صفحه اصلی>درباره‌ ما>مشخصات محصولات

مشخصات محصولات

    ستون خط تولید پارچه های بافندگی تار Gang Hang مش پلی استر است. این ماده همه کاره در انواع کاربردهای صنعتی و تجاری، از بخش‌های هوافضا و خودرو گرفته تا بخش‌های دریایی و پزشکی و همچنین تجارت تفریحی داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

بررسی اجمالی پارچه مش پلی استر

    اصطلاح "پارچه مش بافتنی" یک عبارت کلی است که برای توصیف موادی استفاده می شود که با ساختار سوراخ باز از طریق فرآیند بافندگی ساخته می شود. طراحی یک ماده توری بافتنی خاص می تواند از نظر نخ، وزن مواد، دهانه دهانه، عرض، رنگ و پرداخت متفاوت باشد. نخ پلی استر یکی از پرکاربردترین الیاف در تولید پارچه توری بافتنی است. پلی استر از الیاف پلیمری مصنوعی و انعطاف پذیر تشکیل شده است. الیاف به دست آمده با هم کشیده شده و جهت گیری می شوند تا یک نخ قوی را تشکیل دهند که به طور طبیعی آب را دفع می کند، در برابر لکه شدن، تخریب اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کند و در برابر استفاده مکرر مقاومت می کند.

خواص و مزایای پارچه مش پلی استر

    در مقایسه با سایر مواد مشبک، پارچه پلی استر تعدادی خواص مفید را نشان می دهد که آن را برای استفاده در انواع کاربردهای صنعتی، تجاری و تفریحی مناسب می کند، مانند:

1. سهولت استفاده و دسترسی. پلی استر یک الیاف متداول است که در اکثر کارخانه های تولید نساجی موجود است. هنگامی که با یک رزین سبک درمان می شود، مواد مش به راحتی نصب و تمیز می شود، بنابراین زمان و کار اضافی مورد نیاز برای یکپارچه سازی و نگهداری آن کاهش می یابد.

2. ثبات ابعادی. الیاف پلی استر کشش خوبی را نشان می دهند ، که به این ماده اجازه می دهد تا پس از کشش تا 5-6 ٪ به شکل اصلی خود برگردد. توجه به این نکته مهم است که کشش مکانیکی با کشش فیبر متفاوت است. می توان با استفاده از نخهای پایدار ابعادی ، مواد سد و سد را طراحی کرد.

3. دوام. پارچه مش پلی استر بسیار انعطاف پذیر است و مقاومت ذاتی در برابر آسیب و تخریب ناشی از مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی، خوردگی، شعله، گرما، نور، کپک و کپک و سایش را ارائه می دهد.

4. آب گریزی: مش پلی استر آبگریز است - یعنی ، تمایل به دفع آب دارد - که به زمان جذب و زمان خشک شدن رنگدانه برتر ترجمه می شود.

در مجموع، این ویژگی‌ها برای استفاده در طیف گسترده‌ای از کاربردها، از جمله مواردی که شامل شرایط محیطی در فضای باز و سخت‌گیرانه هستند، برای مواد مناسب است.

کاربردهای پارچه مش پلی استر

    همانطور که در بالا اشاره شد، پارچه مش پلی استر بسیار متنوع است. برخی از صنایعی که به طور مرتب از مواد و محصولات خود استفاده می کنند عبارتند از:

    صنایع هوافضا، خودرو و صنایع دریایی برای پرده ها، تورهای حمل بار، تسمه های ایمنی، زیرلایه های تکیه گاه صندلی، جیب های ادبیات و برزنت.

    صنعت فیلتراسیون برای فیلترها و صفحه نمایش.

    صنایع پزشکی و مراقبت های بهداشتی برای پرده ها ، بریس ها ، پشتیبانی از کیف IV و اسلایدهای بیمار و سیستم های پشتیبانی.

    صنعت ایمنی شغلی برای لباس های مقاوم در برابر برش، جلیقه های با دید بالا و پرچم های ایمنی

    صنعت کالاهای ورزشی تفریحی برای تجهیزات آبزی پروری، کوله پشتی لوازم کمپینگ و غیره)، صفحه نمایش ضربه شبیه ساز گلف، و توری محافظ.

    خواص دقیق به نمایش گذاشته شده توسط پارچه مش پلی استر که به کار رفته است به نیازهای کاربرد و صنعت بستگی دارد.

اهمیت تکمیل و درمان پارچه

    خواص عملکردی و زیبایی شناختی نشان داده شده توسط پارچه مش پلی استر به عوامل بسیاری بستگی دارد. مراحل نهایی تولید نساجی، "پایان"، معمولاً یک ماده شیمیایی است که به صورت موضعی استفاده می شود که در طی فرآیندی به نام قاب بندی توسط گرما تنظیم می شود. پس از تکمیل، این فرآیندها می توانند بر بافت، وزن، استحکام، ثبات رنگ و مقاومت (UV، آتش و غیره) ماده نهایی تأثیر بگذارند.

    خواصی که توسط یک پارچه مشبک پلی استر کاملاً تمام شده و فرآوری شده نشان داده می شود بسته به نیاز کاربرد و صنعت متفاوت است.

1. پوشش های ضد باکتریایی: اتمام های ضد میکروبی به طور موضعی رشد باکتریها را روی سطح پارچه از بین می برد. رشد باکتریها بو ایجاد می کند و همچنین مسئول عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی است. این امر نیاز به این نوع اتمام را برای تجهیزات مورد استفاده در صنایع پزشکی و بهداشتی ضروری می کند. آنها همچنین برای تجهیزات ورزشی مناسب هستند زیرا به حداقل می رسد گسترش باکتری های بو بو را به حداقل می رساند.

2. پرداخت های ضد الکتریسیته ساکن: در عملیاتی که شامل قطعات حساس الکتریکی و الکترونیکی است، به حداقل رساندن تجمع بار استاتیک مهم است. پارچه‌هایی با پوشش‌های ضد الکتریسیته ساکن، خطر تولید تخلیه ساکن توسط کارکنان و تجهیزات را کاهش می‌دهند که بر یکپارچگی اجزا تأثیر می‌گذارد.

3.پوشش های مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش: مواد درمان نشده در معرض اشعه ماوراء بنفش به مرور زمان محو و تحلیل می روند. به این ترتیب، مش پلی استری که برای استفاده در محیط های بیرونی (به عنوان مثال، تجهیزات تفریحی) در نظر گرفته شده است، نیاز به افزودن بازدارنده های UV به پایان پارچه یا فرمول رنگ دارد تا یکپارچگی اصلی را حفظ کند.

4. پوشش های مقاوم در برابر آتش: یکی از پرکاربردترین روکش ها؛ برای دستیابی به انطباق با FR در صنعت خودروسازی، صنعت هوانوردی، و صنعت معماری داخلی (به پرده ها و مناطق استراحت داخلی فکر کنید) استفاده می شود.

    شرکت Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co., Ltd. متخصص در تولید پارچه های توری صنعتی است. ما انتخاب گسترده ای از منسوجات استاندارد و راه حل های پارچه سفارشی را برای مشتریانی با نیازهای بسیار خاص یا منحصر به فرد ارائه می دهیم.

    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منسوجات استاندارد و سفارشی ما ، با ما تماس بگیرید یا امروز درخواست نقل قول کنید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

دسته بندی های داغ